Pro sestavení tohoto modelu nejsou třeba zvláštní dovednosti. Součástky se spojují šrouby nebo se jednoduše sešívají.

V každém čísle budete dostávat několik součástek a beze spěchu můžete stavět model tanku. Model je vyprojektován velmi logicky, stavba modelu znamená postupné spojování jednotlivých dílů: stěn věže a kapoty, kol a pásů, základních zbraní, motoru a transmise. Kovové součástky dodávají modelu váhu, čímž napodobují sílu a mohutnost skutečného stroje.

JEDNODUCHÉ A SROZUMITELNÉ POKYNY KE STAVBĚ MODELU

Každá etapa stavění je důkladně promyšlena. Váš model postavíte bez obtíží.

TV
TV

V edici Tank T-34 najdete všechny potřebné informace pro sestavení modelu. Na 16 bohatě ilustrovaných stranách vás čekají podrobné informace o vývoji ruských tanků a o historii T-34-85. V každém čísle si můžete přečíst zajímavé medailonky o lidech, kteří projektovali a stavěli T-34-85, bojovali v něm a také o významných bitvách, kterých se tank účastnil.

Pro sestavení tohoto modelu nejsou třeba
zvláštní dovednosti. Součástky se spojují
šrouby nebo se jednoduše sešívají.

V každém čísle budete dostávat několik součástek a beze spěchu můžete stavět model tanku. Model je vyprojektován velmi logicky, stavba modelu spočívá v postupném spojování jednotlivých dílů: stěn věže a kapoty, kol a pásů, základních zbraní, motoru a transmise. Kovové součástky dodávají modelu váhu, čímž napodobují sílu a mohutnost skutečného stroje.