• Model ve velkém měřítku 1:16 velmi přesně odpovídá T-34-85 z roku 1945 s dělem ZIS kalibru 85 mm a pásy.
  • Rozměry všech součástek proporčně odpovídají rozměrům dílů skutečného T-34-85 a jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů: kovu a umělé hmoty na bázi akrylonitrilu.
  • Model snadno sestavíte pomocí několika nástrojů, především šroubováků. Model obsahuje mnoho pohybujících se součástek a otevírajících se poklopů.
  • Model je již v barvě, vnější podoba tanku odpovídá verzi, která se používala v bojích proti Německu na jaře roku 1945 jako součást 26. gardové tankové brigády.Tank můžete nabarvit podle sebe nebo použít speciální techniku, s jejíž pomocí vytvoříte efekt působení atmosférických podmínek na tank, abyste mu dodali ještě realističtější podobu!

Uvnitř tank vypadá jako skutečný: od řídicí kabiny až po motorový prostor. Tank je vybaven vnitřním osvětlením.

TV
TV

V edici Tank T-34 najdete všechny potřebné informace pro sestavení modelu. Na 16 bohatě ilustrovaných stranách vás čekají podrobné informace o vývoji ruských tanků a o historii T-34-85. V každém čísle si můžete přečíst zajímavé medailonky o lidech, kteří projektovali a stavěli T-34-85, bojovali v něm a také o významných bitvách, kterých se tank účastnil.

Pro sestavení tohoto modelu nejsou třeba
zvláštní dovednosti. Součástky se spojují
šrouby nebo se jednoduše sešívají.

V každém čísle budete dostávat několik součástek a beze spěchu můžete stavět model tanku. Model je vyprojektován velmi logicky, stavba modelu spočívá v postupném spojování jednotlivých dílů: stěn věže a kapoty, kol a pásů, základních zbraní, motoru a transmise. Kovové součástky dodávají modelu váhu, čímž napodobují sílu a mohutnost skutečného stroje.